Меню сайта
Язик сайта



Голосования
Ви розумієте все на сайті ?
Всего ответов: 24
Добавь нас в закладки


Cтатистика

Locations of visitors to this page
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі:

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Интернет-кафе » Ми любим поприкалываться над учителями и преподами » Декілька порад пріколів у школі і списування на 100% рулить
Декілька порад пріколів у школі і списування на 100% рулить
Оля)Дата: П`ятниця, 13.02.2009, 15:46 | Сообщение # 1
Активний
Группа: /*Модератоp форума*/
Сообщений: 63
Всі ми колись вчились (або і зараз вчимось) в школі. Звичайно школа, зовсім не така, як думають вчителі. Діти приходять туди не тільки вчитись, а побути великим дружніми колективом, що обходить всі правила закони, та намагається хоч якось розрідити атмосферу одноманітного навчання. Часто хитрість учнів дивує. Як тільки вони не додумуються списувати, та де тільки не ховають шпаргалки.
Росказуйте, хто як приколювався, та як умудрявся списувати. biggrin

о, це моя тема. ну списувати легко: я наприклад все фоткаю на мобілку а на уроці зближую текст і списую. якщо нема мобілки або не дозволяють зовсім (ну в нас тоже але я не здаюся) то пишеш спору і кладеш в рукав (але це тупо). ну а приколи, не знаю, я ще не робив але хочу таке зробити (правда дуже ... дитяче): взяти мобілку, записати на диктофон якийсь кумедний звук (любий, тільки щоб було смішно коли він звучить), поставити на тон дзвінка, вимкнути вібрацію, поставити на повну гучність і приклеїти скотчом під стільчик вчителя. або якщо ти когось в класі не повожаєш, зроби це з однокласником. потім подзвони на уроці і lol

 
JeysevenДата: П`ятниця, 13.02.2009, 15:52 | Сообщение # 2
Admin
Группа: [*(=^Администратори^=)*]
Сообщений: 117
ахаха во це гон)) але ми на уроках нагло врубуємо пріколи і гонимо гггг happy




 
Оля)Дата: Субота, 21.02.2009, 19:53 | Сообщение # 3
Активний
Группа: /*Модератоp форума*/
Сообщений: 63
давай таке з мусею зробим???

Додано (21.02.2009, 19:53)
---------------------------------------------
давай таке з мусею зробим???

 
JeysevenДата: Субота, 21.02.2009, 20:15 | Сообщение # 4
Admin
Группа: [*(=^Администратори^=)*]
Сообщений: 117
smile happy




 
Форум » Интернет-кафе » Ми любим поприкалываться над учителями и преподами » Декілька порад пріколів у школі і списування на 100% рулить
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Реклама
Скачать фильмы