Меню сайта
Язик сайта



Голосования
уЛюБлЕнИй СеРіАл пО НоВоМу кАнАлІ
Всего ответов: 37
Добавь нас в закладки


Cтатистика

Locations of visitors to this page
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі:

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Интернет-кафе » Є що почитати чи історії з життя » Він не один чи............
Він не один чи............
АрянаДата: Середа, 24.09.2008, 17:37 | Сообщение # 1
Нормальний
Группа: /^Модератори^/
Сообщений: 55
Я сижу і думаю "Що робити? Включу я комп*ютер і може в мережі хтось є." Є є він і це на той момент все для мене. Він як повітря ,вода і всі найщасливіші моменти мого життя, а він робить ці моменти такими як.....ну це не передається словами. він...........,але є ще він,ну і ще він. А який вибір робити? Який: один далеко ,другий не близько, а третій за морем. Вибір тут - не злегких. Подумати тільки ................а про кого з них думати??????????...........
ні!!!!!!! він і він буде мій і він . І троє відчувають щось, а я холодна. Напевно. Я не можу зробити вибір. ВАЖКО ВАЖКО ВАЖКО кричить душа. Я не можу, не можу НЕМОЖУ, Чому так?. Я просто не можу це важко .
Ти думаєш чому у магазині так багато джинсів чи так багато пар туфель які тобі так подобаються ти купиш ті які тобі сподобаються найбільше "того дня" і що через декілька днів коли побачиш цю річ на комусь чи ти побачиш щось краще ,ти хочеш уже іншого.................а хлопець теж як пара ждинсів ................він несподобався, а є ще тарас...........от і він надоїв чи іншого потребую хоча чей як ідеальний ................вибір вибір зроби А НЕ МОЖУ чи НЕ ХОЧУ. ЖИТЯ МОЄ ЯК ЖИТТЯ ЛЕВИЦІ, ТЕ ЩО ХОЧУ НЕ ТІЛЬКИ ОТРИМУЮ А ЩЕЙ ПОВЕДУСЬ З НИМ НЕ ДУЖЕ............я ТАКА і не змінюсь А МОЖЕ не може А ПОТРІБНО..........змінюсь ............але не виберу однаго.
Іду зроблю нову зачіску. ..................гг.........я ж казала що не змінюсь........................
 
АрянаДата: Середа, 24.09.2008, 17:40 | Сообщение # 2
Нормальний
Группа: /^Модератори^/
Сообщений: 55
Глибоко вдумайтесь в монолог
 
JeysevenДата: Середа, 24.09.2008, 18:13 | Сообщение # 3
Admin
Группа: [*(=^Администратори^=)*]
Сообщений: 117
Короче з цьго поняв шо пацаН це розмінна моНеТА shutup




 
ЗаучкаДата: Середа, 24.09.2008, 21:52 | Сообщение # 4
Прстий
Группа: /*^Простие Юзери^*/
Сообщений: 17
Пацан Бодя - це людина, яку любим ми - дівчата!!!! А ви хлопці навряд чи любите на - дівчат... От так!! і ніякі ви не розмінні монети!
 
JeysevenДата: Середа, 24.09.2008, 21:59 | Сообщение # 5
Admin
Группа: [*(=^Администратори^=)*]
Сообщений: 117
ну атвєть, я любив ,люблю буду любити але ви нас використовуєте




 
АрянаДата: П`ятниця, 26.09.2008, 21:04 | Сообщение # 6
Нормальний
Группа: /^Модератори^/
Сообщений: 55
хлопцы як розмінна монета для тих хто пережив це почуття КОХАННЯ . а вони нас не люблять то чому ми їх любити маєм???????????? я не люблю і любити не збираюсь а якщо вже на те пішло то буду любити десь глибоко в душі ,але навряд що це буде кохання бо обовязково буду стояти перед вибіром між двома хлопцями
 
Оля)Дата: Неділя, 07.12.2008, 20:55 | Сообщение # 7
Активний
Группа: /*Модератоp форума*/
Сообщений: 63
гг Бодя і кого це ти любиш любив і будеш любити?? нам усім тут цікаво.. ну давай розколюйся уже))))
 
Форум » Интернет-кафе » Є що почитати чи історії з життя » Він не один чи............
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Реклама
Скачать фильмы